Unitra engineering


  • Address : 8-mi Septemvri 200 (Marsal Tito)
  • Place: Veles
  • Distance: ≈7894 км

  • Fax: +389 43 235679
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Какви блиски релации во Еуростандард банка му помогнале на Горан Србљак од фирмата Горекс да остане должен 1,9 милиони евра без да плати ниту една рата, ...
сите 21 | | | веќе видена

ОКТА ги објави финансиските резултати за вториот квартал од 2021 година, со остварена ЕБИТДА од 196 милиони денари и добивка пред оданочување од 151 милион ...
сите 90 | | | веќе видена

Финансирање на енергетска ефикасност и програма за споделување на ризик со Шпаркасе банка Македонија АД Скопје €5 милиони од ГЕФФ ( GEFF ) кредитите за ...
сите 25 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel