Unitim

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 2772232

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385971272_9.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Unitim kombinon dy aspekte në ndërtimtari: shitje dhe shërbim. Vizioni ynë” t’i mundësojmë tregut vlera të mëdha”, përbëhet para së gjithash nga impelemetimi i tre aspekteve kyçe, të bashkuara nën të njëjtën germë V që është për Vlerë:


Vlerë për prodhime – prodhime dhe materiale me cilësi të lartë
Vlerë për shërbime – ekip profesionist të punësuarish, shërbim i përkryer
Vlerë për mbështetje – dërgesë e shpejtë, disponueshmëri, besim, performanca

Ofrojmë zgjidhje komplete për:

-Ujësjellës dhe kanalizim (ndërtesa, komplekse industrial, shtëpi)
-Ngrohje (ndërtesa, komplekse industrial, shtëpi)
-Saldim(tuba uji, konstruksione metalike, rinovim, korniza, gardhe metalike)
-Klimatizim (shtëpi, ndërtesa)
-Sistem panelesh për energji diellore(fabrika solare, ndërtesa, shtëpi)
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rekuperator HRU MINI

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rekuperator HRU ROTARY

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Crude oil burner PRESS T/N ECO

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Industrial burner MODUBLOC

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Combined burner RLS 190/M MZ

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Combined burner GI/EMME

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gas termo-convector NUOVO TCV

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Heat pumps


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj