Унипласт БК

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Партизанска б.б.
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: во Индустриска зона

  • Телефон 2: 046 780180
  • Факс: 046 784711
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568359280_62.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

UNIPLAST е водечка компанија за развој и производство на GRP (армирано полиестерски) производи во Македонија.

Со цел да се претстави нашата компанија подобро, би споменале некои од главните групи на производи:
• резервоари
• базени и контејнери, како дел од опремата во храната
• метал, градежништво, земјоделство и многу други индустрии, како и во многу домаќинства и индивидуални објекти
• Канализација шахти и водомер кутии
• Водоснабдување искористување и комори
• Резервоари за пречистителни станици инсталирани во многу вода-системи
• Канализациони системи и отпадни води-системи за третман
• Висок напон изолација панели инсталирани во многу видови на електрични инсталации
• Вентилациони делови (ролетни, вентилациони канали, абсорбатор капи)
• Чамци, педали за чамци, понтонски плови
• Јавна опрема (киосци, улични и пазарски тезги, игралишта делови..)
• Полиестерски камп приколки

Од своето основање во 1986 година, нашата компанија се развива и се квалификува себеси во согласност со барањата на нашите клиенти и нивните потреби. Како резултат на тоа, ние направивме систем кој е во постојано подобрување. Сите наши вработени прават лични напори за да се разберат и да се исполнатпотребите нашите клиенти. "Благодарение на ориентација на управата" да инвестира во знаење и развој, секој вработен е одговорен и мотивиран за професионално достигнување на својата работа.

Успехот на компанијата се должи на неколку клучни фактори:
• Ориентација кон квалитет на производството;
• Флексибилност кон барањата на нашите клиенти и нивните потреби;
• Професионалност во правење модели и калапи за нови производи;
• Одлични карактеристики и неограничените можности на армираниот полиестер;
• Благодарение на гореспоменатите фактори, ние развивме и произведовме голем број на различни производи од кои повеќето проектирани во согласност со барањата на клиентите.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи