Unior Makedonija

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Naroden Front 5 lok.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 2432089
  • Faksi: 02 2432089
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Shenja Unior është një garanci për përdorimin afatgjatë të mjeteve dhe për detyrat më të vështira që përdoruesit do t'i kryejnë me kënaqësi.

Veglat e dorës Unior gjenden në mesin e produktet kryesore në Evropë. Me zgjedhjen e veglave të dorës Unior, ju zgjidhni veglat më profesionale.

Më shumë se 5,500 produkte të ndryshme nga programi prodhues përfshin çelësa të ndryshëm, pinca, shtrëngues, lirues, gërshërë, pinca deri në pajisje për ofiçinë. Veglat vazhdimisht përshtaten sipas nevojave të blerësve dhe janë të përshtatshme për elektrikë, teknikë elektronik, hidraulikë dhe ustallarë të tjerë profesionistë, ku përfshihen dhe ustallarë për riparim biçikletash.

Produktet që ofrojmë:
• Çelësa
• Çelës i fiksuar me aksesorë
• Pinca
• Vegla të izoluara
• Mjete hidraulike
• Gërshërë
• Lirues
• Çekanë, shpues dhe daltë
• Vegla për ofiçinë
• Vegla pneumatike
• Vegla për matje
• Vegla për elektronikë
• Vegla për automobila
• Vegla për servis biçikletash
• Mangminga, shtrëngues, sharrë, rrota, leva, thika për punë të caktuara. . .
• Komplet veglash
• Materiale marketingu

Unior në shumë vende evropiane dhe vende të tjera është një emër për vegla cilësore për shtëpi, si dhe për vegla që përdoren dhe për aktivitete të ndryshme. Tradita shumëvjeçare e veglave të rrahura, njohja e risive të fundit të teknologjisë, përdorimi i kujdesshëm i materialeve si cilësia e lartë e çelikut krom të fortë, janë garanci për përdorim dhe në masë të madhe efikasitet dhe jetëgjatësi të veglave të dorës Unior.

Dhe në riparime më të mëdha dhe më të vogla biçikletash mund të kryhet në mënyrë profesionale, ne në Unior zhvillojmë zgjidhje origjinale për përdorimin e shkëlqyer të veglave për biçikleta.

më shumë
44%save
Retail Price - VAT Included:1.540 MKD850 MKD

Unior set of cone wrenches 17 (6 pi ...

35%save
30%save
Retail Price - VAT Included:860 MKD600 MKD

Unior wheels wrench 17

20%save
Retail Price - VAT Included:1.900 MKD1.520 MKD

Торба за алат за на појас

Retail Price - VAT Included:122.000 MKD

Униор количка за алати

Retail Price - VAT Included:975 MKD

Switch for engine bearings (Shimano ...

Retail Price - VAT Included:14.290 MKD

Gantry for centering Bicycle Wheel ...

Retail Price - VAT Included:1.257 MKD

Key for removing freewheel 1/8 "- 1 ...

Retail Price - VAT Included:16.073 MKD

Gantry for bikes retaining tubes an ...

Retail Price - VAT Included:10.164 MKD

Bike tool bag - 19 PIECES - 1600A2


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj