Unimetal

Parking

  • Adresa: F.Sedlarcë e epërme
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7823 км

  • Telefon 2: 044 520122
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00Unimetal është kompani që merret me prodhimin dhe montimin e:
• Konstruksioneve prej çeliku
• Baza betoni
• Pajisje për ndarjen e rërës
• Saldim

Unimetal është një kompani me një ekip të kualifikuar, i aftë për të kryer një gamë të gjerë aktivitetesh në kompleksin metalik, nga prodhimi i makinerive dhe pjesëve për makina, deri në ofrimin e shërbimeve të ndryshme në kompleksin metalik.

Unimetal është një kompani me një traditë të madhe dhe të pasur. Fillimet janë në vitin e largët 1979, kur u themelua në Zvicër si Unimetal Stahl-bau. Fakti që përvojat e para të fituara në vetë tregun zviceran flasin se ajo është një kompani që është e avancuar teknologjikisht dhe punon sipas standardeve më të larta evropiane. Në vitin 1994 Unimetal hapi fabrikën e parë në Tetovë dhe mund të thuhet se sot është një nga drejtuesit e industrisë metalurgjike në Maqedoni. Kompania aktualisht ka një fabrikë prodhimi prej 18,600 metra katrorë dhe ka tridhjetë punonjës të përhershëm.

Në vitet e fundit ne jemi veçanërisht të specializuar në prodhimin dhe montimin e strukturave të çelikut. Në këtë segment të industrisë së ndërtimit dhe përpunimit të metaleve, për Unimetalin nuk ka kufizime. Ne jemi në gjendje të prodhojmë objekte me dimensione të ndryshme, si dhe një gamë të gjerë të fortësisë, mbrojtjes dhe përdorimit të strukturave të çelikut. Ne ndërtojmë ndërtesa me struktura çeliku me parimin çelës në dorë dhe mund të mburremi që Unimetal tashmë ka marrë pjesë në realizimin e shumë objekteve të rëndësishme në Maqedoni.

Segmenti i dytë në të cilin ne jemi veçanërisht aktiv, duke i dhënë klientëve tanë cilësi maksimale dhe profesionalizëm, është prodhimi i pajisjeve të ndarjes së plotë dhe bazave të betonit ose pjesëve të tyre. Për këto pajisje ne kemi dokumentacion të plotë teknik dhe ne mund të përshtatemi me nevojat dhe kërkesat e klientëve.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj