Unikondor

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Telefon 2: 02 2403135
  • Faksi: 02 2403136
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5090a99c58383b6bd64d8f7724ebed87.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Disponojmë me mediapan të furniruar, rafinuar dhe mediapan të thjeshtë, si dhe gamë të madhe të ashklave nga të gjitha dimezionet, dyer të laminuara dhe pllaka punuese.

Kryejmë të gjitha llojet e shërbimeve: prerje, kantim, shpuarje. Disponojmë me makinat më të sofistikuara CNC, si dhe Vakum pres.

Zgjedhje të madhe kant lentave nga PVC dhe ABS.
më shumë
Retail Price - VAT Included:2.550 MKD

Plywood CREAM (textiles) P 239

Retail Price - VAT Included:2.450 MKD

Cappuccino plywood D 126

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

Plywood CREAM D 102

Retail Price - VAT Included:2.550 MKD

Kordobian dub plywood with structur ...

Retail Price - VAT Included:2.550 MKD

Creamy Dark plywood (textiles) P 23 ...

Retail Price - VAT Included:3.800 MKD

Plywood Metallic D 116

Retail Price - VAT Included:2.600 MKD

Plywood Metallic D 116

Retail Price - VAT Included:2.300 MKD

Plywood Metallic D 116

Retail Price - VAT Included:2.450 MKD

D dark blue plywood 108

Retail Price - VAT Included:3.700 MKD

Plywood CREAM D 102

Retail Price - VAT Included:2.450 MKD

Plywood CREAM D 102

Retail Price - VAT Included:2.550 MKD

Genoa plywood Nut A 407

Retail Price - VAT Included:2.450 MKD

Plywood PALISANDER 405

Retail Price - VAT Included:2.550 MKD

Milky white plywood with structure ...

Retail Price - VAT Included:2.550 MKD

Grey zebra plywood with structure 4 ...

Retail Price - VAT Included:2.450 MKD

Rough plywood MIKADO 399


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj