Unika

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559041394_7.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Уника
Studioja arkitekturore UNIKA paraqet një bashkim i ekspertëve profesionalë dhe cilësorë nga të gjitha fushat e arkitekturës.

UNIKA dizajnon dhe krijon projekte të plota, në përputhje me nevojat dhe dëshirat e klientëve. UNIKA nuk është vetëm një studio arkitekturore me punonjës shumë të kualifikuar, por paraqet një bashkim të ekspertëve profesionalë dhe cilësorë nga të gjitha fushat e arkitekturës. Studioja UNIKA bashkëpunon me arkitektë dhe dizajnerë shumë të mirë nga Maqedonia.

Si arkitekt i regjistruar dhe i autorizuar, Zoran Zlatev, në vitin 2001 themeloi Shoqatën për ndërtim, tregti, projektime dhe shërbime - UNIKA shpk.

Të gjitha elementet e procesit të përgatitjes së projektit dhe ndërtimi i tij janë në bashkëveprim të ngushtë ndërmjet investuesit dhe kompanisë, gjë që krijon një objekt të p qëndrueshëm estetik, ergonimik dhe ekonomik. Struktura fleksibile e studios arkitekturore UNIKA mundëson krijimin e projekteve nga çdo kategori dhe metër katror, që është më shumë se vetëm organizim i shpejtë, efikas dhe i plotë i volumit dhe hapësirës.

Në varësi të kompleksitetit dhe vëllimit të objektit të ardhshëm, studioja UNIKA krijon një ekip me arkitekt kryesor dhe bashkëpunëtorë nga të gjitha fushat që e udhëheqin projektin nga fillimi deri në fund. Secili projekt ka të njëjtin trajtim, vëmendje dhe kontroll nga ekipi i UNIKA në të gjitha fazat e përgatitjes, për shkak të përvojës së madhe dhe numrit të madh të projekteve të zhvilluara gjatë 15 viteve të fundit.

Ekipi, projektet, cilësia dhe përvoja e UNIKA janë vazhdimisht në rritje, duke ndryshuar kufijtë dhe pikëpamjet e tyre dhe duke ndjekur trendet botërore, duke krijuar kështu vepra të veçanta.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj