Уни партс ДС

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала б.б. (Качанички пат)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7417 км

  • Телефон 2: 075 280577
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Pakelo Lubricants уметници во производство на масла! Пакело е премиум производ, достапен на Македонскиот пазар. Не се складира, се произведува по нарачка во една и единствена фабрика лоцирана кај Верона Италија, со еднаков премиум квалитет за сите држави подеднакво.

Се произведува строго од најквалитетни НЕРЕЦИКЛИРАНИ базни масла. Таа практика најодговорно се спроведува и се декларира на секое пакување поединечно. Секое пакување од 1 литар па нагоре е лимено и заштитено, невозможно да се фалсификува и тоа е гаранција плус за врвниот кавалитет на Пакело производите.

Пакело производи:
• Моторни масла за автомoбили и лесен теретен програм
• Камионски програм на масла
• Моторни масла сите видови машини
• Масла за бродови
• Racing
• Масла за подмачкување
• Индустриски масла
• Масла за мотори
• Масла за прехрамбена индустрија
• Биоразградливи масла

Ферари, Ламборџини, Масерати, БМВ, Мерцедес се само дел од брендовите кои го користат Пакело.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи