Ultravet

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1632728823_97.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ultravet është një klinikë veterinare për kafshët shtëpiake, që kryen shërbimet e mëposhtme:

• Kontroll
• Diagnostikim
• Kurim
• Vaksinim
• Pastrimi i gurrëzave të dhëmbëve
• Ndërhyrje kirurgjikale
• Diagnostikim me ultrasonogradi
• Mikorçipim
• Kozmetikë, Grooming
• Farmaci veterinare
• Certifikatë udhëtimi
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj