Ujeselles Riste Naumoski


  • Adresa: Alekso Demnievski 3-3/9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589356695_99.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Водовод Ристе Наумоски
На сите им треба водоводџија. Можеби не често, но кога ќе се појават проблеми, добро е да имате водоводџија, на кого можете да му верувате дека ќе ја заврши работата. Ние нудиме прифатливи цени.

Водовод Ристе Наумоски е локален семеен водоводџија кој врши водоводџиски услуги во делот на парно греење, општи водоводџиски услуги и плочки.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj