ТУТУ Градинка за кучиња

Дозволено за миленичиња

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 21
  • Место: Скопје

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
  • Пауза: Пон - Пет од 11:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1593687571_81.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Туту е првиот македонски ланец на Dog Grooming Skopje фризер салони за капење, шишање и градинка на мали раси на кучиња во Скопје со француски стандарди.

Во нашата градинка, на Вашето куче со мал раст (до 5 килограми) му обезбедуваме:

# дневно чување додека Вие сте зафатени
# секојдневно чешлање и четкање
# секојдневна едукација за хигиенски навики, основна послушност и сорабока
# секојдневна социјалијација со мала избрана група на кучиња и луѓе
# постојан видео и човечки надзор за негова безбедност
# беспрекорни хигиенски услови на просторот и опремата
# прошетка во безбеден надворешен простор
# био-капење еднаш месечно

Градинката ТУТУ Dog Grooming Day Care Skopje се наоѓа во строгиот Центар : булевар Партизански Одреди близу Грчка Амбасада.

Во ТУТУ како и во европските 🇪🇺 салони, сопствениците на кучињата се добредојдени за време на ексклузивниот третман. ТУТУ не продава никаков производ и нашиот совет е без финансиски интерес 😉

Работиме од понеделник до петок исклучиво со претходно телефонско закажување.

Да бидеме вториот дом на Вашиот миленик!


Дневна грижа Day Care (<5кг)
Наменет за редовно одржувани мали и мини раси на кучиња до 5кг со потреба од повремено дневно чување
Цена 700 денари на ден
Повеќе информации на: 072 215 271

Месечна грижа Monthly Care (<5кг)
Наменет за редовно одржувани мали и мини раси на кучиња до 5кг со потреба од постојано дневно чување
Цена 10.000 денари месечно
Повеќе информации на: 072 215 271
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи