ТУТУ Фризерски салон за кучиња

Дозволено за миленичиња

  • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) 15
  • Место: Скопје

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1593685622_67.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Туту е првиот македонски ланец на Dog Grooming Skopje фризер салони за капење, шишање и градинка на мали раси на кучиња во Скопје со француски стандарди. Најдобрата вредност квалитет/цена во Скопје за фризер био-капење и grooming à la française на кучиња од страна на професионален тим обучен во Париз. ТУТУ користи исклучиво органска француска козметика адаптирана на специфичноста на влакното, расата и чуствителноста на кожата на Вашето милениче. Салоните TUTU Dog Grooming Skopje се наоѓаат во строгиот Центар : улица Водњанска близу Галија и булевар Партизански Одреди близу Грчка Амбасада.

Во ТУТУ како и во европските 🇪🇺 салони, сопствениците на кучињата се добредојдени за време на ексклузивниот третман. ТУТУ не продава никаков производ и нашиот совет е без финансиcки интерес 😉

Работиме од понеделник до петок исклучиво со претходно телефонско закажување.

Повелете на единствено хигиенско, здравствено и естетско Dog Grooming Skopje Биотретман искуство за Вашиот миленик!


Kапење органска козметика (<10kg)
Наменет за редовно одржувани мали и мини раси на кучиња до 10кг со потреба од капење и чешлање
Цена 700 денари
Повеќе информации на: 072 215 271

Капење и шишање (<10kg)
Наменет за редовно одржувани мали и мини раси на кучиња до 10кг со потреба од шишање, капење и чешлање
Цена 1.200 денари
Повеќе информации на: 072 215 271
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи