Turbomaks

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : Skupi 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10681 км
 • Location: Јадранска Магистрала до Америт

 • Telephone 2: +389 70 206860
 • Fax: +389 2 2030100
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00
  Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:2.525 MKD

Tracmax X-PRIVILO S130

Retail Price - VAT Included:3.100 MKD

Tracmax Ice-Plus S210

Retail Price - VAT Included:3.865 MKD

Tracmax Ice-Plus S210

Retail Price - VAT Included:4.365 MKD

Tracmax Ice-Plus S210

Retail Price - VAT Included:8.875 MKD

Michelin Alpin 6

Retail Price - VAT Included:5.930 MKD

Michelin Alpin 6

Retail Price - VAT Included:2.330 MKD

Tracmax X-PRIVILO S130

Retail Price - VAT Included:2.100 MKD

Altenzo sports tempest I

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

Altenzo sports tempest I

Retail Price - VAT Included:1.900 MKD

Altenzo sports tempest I

Retail Price - VAT Included:8.825 MKD

Tracmax Ice-Plus S330

Retail Price - VAT Included:1.540 MKD

Tracmax X-PRIVILO S130

Retail Price - VAT Included:1.750 MKD

Altenzo sports tempest I

Retail Price - VAT Included:1.880 MKD

Tracmax X-PRIVILO S130

Retail Price - VAT Included:5.610 MKD

Tracmax Ice-Plus S330


See our products at

Suggested results for your search terms:

Multibrend


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) 40
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 16:00

Продажба на гуми и бандажи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1706514512_88.png?t=true&w;=300&h;=300
ParkingPets welcome6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedDeliveryDisabled access

Evropa Gumi


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

The most important and valuable brand, that we proudly present on this market for 7 years is the Dutch producer’s VREDESTEIN. Other brands that we also import and offer are: a full range of BRIDGESTONE products which include FIRESTONE and DAYTON, as well as MICHELIN with KLEBER and KORMORAN.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Elektron M


 • Address : Zenichka 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 16:00

Elektron M is a company that deals with the import and sale of auto parts.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568271319_54.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Public transport6 days a weekAirconditioned

ALS-B


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 70
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:30 • Sat from 09:00 to 13:00

ALS-B is a company whose main activity is trade in bearings, oil seals, chains, laces, gears, belts, measuring instruments, clutches and fats.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1384941148_93.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Професорот и познат економист Трајко Славески од ВМРО-ДПМНЕ смета дека не е за фалење фактот што просечната плата достигнала 40.000 денари не значи ништо во ...
сите 27 | | | веќе видена

Трошоците за бродски превоз од Азија до Европа вртоглаво растат. Тие, по контејнер, се зголемени за 400 проценти и ќе придонесат за зголемување на цените на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тојота неодамна повлече околу 280.000 возила во САД, поради проблем со менувачот што веројатно може да го зголеми ризикот од ...
сите 10 | | | веќе видена

Не така одамна, вестите и информациите за државните записи во Хрватска беа повеќе или помалку резервирани само за луѓето кои работат во финансискиот сектор. ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 44 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel