Turbo Servis (Turbo Export)

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576749780_28.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Servisi Turbo punon me:

• Shitje dhe riparim të të gjitha llojeve të turbinave të automjeteve dhe kamionëve.
• Shitje të pjesëve të këmbimit të përdorura për Fiat, Alfa Romeo, Opel
• Diagnostifikim i defektit
• Shërbime servisi
• Montimi dhe çmontimi i pjesëve
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj