Турбо Сервис (Турбо Експорт)

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Бутелска 61
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: на влез во Радишани, од лева страна

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576749780_28.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Турбо Сервис работи со:

•Продажба и репарација на сите видови на турбини за возила и товарни моторни возила.
•Продажба на половни резервни делови за Фиат, Алфа Ромео, Опел
•Дијагностика на дефект
•Сервисни услуги
•Монтажа и демонтажа на делови

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи