Tura metal
  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669024193_24.jpg?t=true&w=300&h=300


  Тура Метал e повеќе од 35 години синоним за традиција и квалитет

  Во текот на повеќе од три децениското работење, покрај сите искушенија на падот до успехот, Тура метал остана достоен на својот квалитет и професионалност кои ги нуди, а својот потпис го стави под многу успешни дела последниве години.

  Со својот успех Тура Метал ги освојува секојдневно срцата на корисниците. Она што можете да го видите во нашата работа не е само квантитет, туку и квалитет проследен со многу волја, труд и напорна работа што води до целата состојба на зборот „Успех“.


  more
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel