Trokadero Lounge

ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned


  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607072072_11.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Нашата прва љубов беше кујната. Бевме фасцинирани од нејзината способност да ги прави луѓето среќни. Фокусирани сме на создавање јадења што остануваат во вашиот ум и во околината што ви дава топлина на гостопримство. Вкусот што го нудиме е универзален, несомнен за секој што јаде во нашиот ресторан.

Секој пат кога ќе не посетите, нашиот тим ве пречекува со насмевка!
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel