Тродат Печати Гравер

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1737 бр.4/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Адвокатска уличка, спроти влезот на Црвената катна гаража

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 13:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Најбрза изработка на Trodat Печати и Ласерско Гравирање во Македонија!

Повелете во ТРОДАТ ПЕЧАТИ ГРАВЕР, ќе добиете брза и квалитетна услуга за изработка на сите видови Trodat Печати и Ласерско Гравирање на:

- Информативни натписи за различни намени (Плексиглас, Инокс, Месинг, Форекс и др.)
- Пенкала (Дрвени, Пластични, Метални)
- Привезоци (Дрвени, Пластични, Метални)
- Часовници
- Zippo Запалки
- Кожа и Паричници
- Стакло
- Таблички за Пехари и сл.

Изработката на Печатите и Гравирањето е со Компјутерско Ласерска Технологија, што ви гарантира извонредна прецизност и квалитет на производот.

Тимот на ТРОДАТ ПЕЧАТИ ГРАВЕР има 30 годишно искуство во оваа дејност.

Соработуваме со Австриската фирма Trodat која е број 1 во светски рамки за производство на Печати.

Изработуваме Автоматски Тродат и Дрвени Печати во секакви форми, Суви Жигови и Жигови за Восок и Ласерско Гравирање на различни материјали.

Можете да се снабдите со резервни Перничиња за вашите Печати, Мастило за Печати, Датумари, Нумератори и сл.

*Нарачката може да ја направите Лично, по Телефон или по Електронска пошта, за квалитетот на услугата ќе се уверите сами.

**Нашите производи може да ги подигнете лично или да ви се достават на ваша адреса.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи