Trodat Pecati Graver

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1493212334_34.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Punim më i shpejtë i Vulave Trodat dhe Gravimit Laser në Maqedoni!

Ju mirëpresim në TRODAT PEÇAT GRAVER, ku do të fitoni një shërbim të shpejtë dhe cilësor për punimin e të gjitha llojeve të Vulave Trodat dhe Gravimit Laser në:

- Mbishkrime informative për qëllime të ndryshme (Pleksiglas, Inoks, Mesing, Foreks, etj)
- Stilolapsa (Druri, Plastike, Metali)
- Aksesorë (Druri, Plastike, Metali)
- Orë
- Çakmakë Zippo
- Lëkurë dhe Kuleta
- Xham
- Rafte për kupa dhe të ngjashme.

Punimi i Vulave dhe Gravimit është me Teknologji Kompjuterike Laserike, që ju garanton saktësi të jashtëzakonshme dhe cilësi të produktit.

Ekipi i TRODAT PEÇAT GRAVER ka 30 vjet përvojë në këtë fushë.

Ne bashkëpunojmë me kompaninë austriake Trodat, e cila është nr. 1 në prodhimin botëror të Vulave.
Ne prodhojmë Vula Automatike Trodat dhe Druri, në çdo formë, Shenja të thata dhe Shenja me dyllë dhe gravim laserik në material të ndryshme.

Ju mund të furnizoheni me jastëkë rezervë për Vulat tuaja, Bojë për Vulat, Datumarë, Numëratorë, etj.

* Porosinë mund ta bëni personalisht, nëpërmjet telefonit ose nëpërmjet postës elektronike, për cilësinë e shërbimit do të bindeni vetë.

** Produktet tona mund të merren personalisht ose të dërgohen në adresën tuaj.

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj