Триглав осигурување-Централа

ПаркингWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.8-ми Септември 16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Комплекс Хипериум

  • Факс: 02 5102297
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Кога сакаш да ги оствариш своите сништа за иднината, мора да им вдахнеш живот и да им дозволиш да живеат без ограничувања. Тие сништа се нашата мисија, во која веруваме и со која живееме. „Создаваме посигурна иднина“. Мисијата ја остваруваме врз основа на нашите вредности, а тие се: стручност, сигурност, општествена одговорност и едноставност.

Во секоја долготрајно успешна организација, брендот е тој којшто ги гарантира квалитетот и препознатливоста, што е особено важно за организациите коишто нудат услуги. Нашите најдлабоки уверувања ги резимираме во основните вредности на брендот, што секојдневно ги остваруваме во меѓусебните односи и во односите со околината.

Медал за квалитет
Во рамките на независното истражување на пазарот, QUDAL – Quality meDAL на швајцарската организација и меѓународносто здружение за сертификати, ICERTIAS, македонската јавност го оцени „Триглав“ како осигурителна компанија која нуди апсолутно најдобар квалитет на македонскиот пазар, што е огромна сатисфакција за вложените напори, потврда за исправноста на зацртаната стратегија, но и голем поттик да работиме уште повеќе на подобрување на севкупниот перформанс на компанијата.

Веруваме во иднината, остануваме на патеката на профитабилност и сигурност.
повеќе

Постови

Оставете го телефонот, барем за време на одморот

Премногу гледаме во екранот од телефонот. Што може да ни помогне да ја намалиме таа „зависност“? Чес ...

www.5minuti.mk

Што можеш да направиш за 5 минути?За само 5 минути можеш онлајн да извадиш здравствено патничко ос ...
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи