Treger


  • Adresa: Industriale p.n.
  • Vendi: Manastir

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636969154_64.png?t=true&w=300&h=300


TREGER shpknjl nga Manastiri është themeluar në vitin 2012 si biznes i vogël familjar në një ambient modest prej rreth 100 m2. Por sakrifica, ambicia dhe dëshira e madhe për një pozicion drejtues në industrinë tonë na shtynë të bëjmë të pamundurën.

Me kalimin e kohës rriteshin nevoja për modernizimin e impianteve të prodhimit, kështu që në vitin 2015 ndërtuam fabrikën tonë dhe rinovuam prodhimin tonë me makineri të reja për produkte cilësore. Tani jemi të vendosur në zonën industriale me një objekt prodhimi prej 500 m2 dhe të gatshëm për t'iu përgjigjur kërkesave dhe dëshirave të partnerëve tanë.
Dëshirat tona nuk ndalen, por ne përpiqemi ta prezantojmë produktin tonë në tregun evropian, ku me shumë kënaqësi, mund të mburremi se po ia dalim.

Motoja jonë është ndershmëria dhe e vërteta, janë rruga e duhur drejt majës dhe atje arrijnë vetëm më këmbëngulësit.
Kompania TREGER merret me prodhimin dhe shpërndarjen e qeseve plastike:
* Ekstrudim najloni
* Konfeksion të qeseve
* Qese për plehra
* Plastmasë për bujqësi
*Prodhim të thasëve prej letre për furra buke.
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj