Травел солутион

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Васил Ѓоргов 16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Катна гаража Зебра

  • Телефон 2: 02 3209866
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485781340_79.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Туристичката агенција Травел солутион е новиот сегмент на веќе добро докажаниот синџир на малопродажба во Македонија - Тинекс. Тим од професионалци споени на едно место кои се подготвени да одговорат на барањата на поединци и корпорации, бидејќи позитивните искуства на задоволните клиенти се нашиот императив.

Нудиме широк спектар на услуги:
• Сместување во хотели низ целиот свет по најповолни цени
• Организирање на бизнис патувања (саеми, семинари, конгреси и сл.)
• Осигурување од секаков тип
• Наскоро и rent a car услуги
• И се разбира секогаш најдобрата опција понуда на авиобилети кои ќе бидат направени според вашите индивидуални потреби

Нашиот тим работи на софтвер каде ќе можете да креирате профил на вашата компанија или личен профил со вашите целосни карактеристики и приоритети како патник. Воедно ќе ви овозможи преглед на сите користени услуги во текот на целата година кои вие ги користите преку Travel Solution. Каде сте патувале, кога, како и колку ве чинело, ќе може да проверите 24/7 online на самaта web страница со ваше логирање. Со секоја користена услуга се евидентираат поени на вашиот профил кои ќе ви донесат одредени погодности и награди!

Туристичката агенција Travel Solution е членка на меѓународната асоцијација IATA (International Air Transport Association) обезбедувајќи високи стандарди на услугите и стручност која клиентите ја очекуваат.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи