Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Travel insurance
 • Insurance companies
 • Private health insurance
 • Travel agents
 • Airline ticket agencies
 • Life Insurance
 • Financial Companies & Institutions
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Travel insurance in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Insurance Macedonia-head office


 • Address : 11-ti Oktomvri 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Осигурување Македонија а.д. Скопје - Виена Иншуренс Груп е симбол за осигурување во Македонија, како и за доверба, сигурност и финансиска стабилност. Основана е 1945 година како Државен осигурителен завод и позната како ДОЗ, ЗОИЛ, КЈУБИ и сега со ново име ОСИГУРУВАЊЕ МАКЕДОНИЈА. Со последнато превземање во 2013 година стана дел од Vienna Insurance Group (VIG). Компанијата има големо искуство и познавање на осигурителната индустрија и успешно се усогласува со модерните токови на пазарот, што обезбедува најдобра услуга и квалитетна осигурителна понуда за клиентите.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427983286_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Agentur


 • Address : Franklin Ruzvelt 5-a lok.7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avio Travel Centar


 • Address : Miroslav Krlezha (Gjuro Gjakovikj) 18 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Croatia insurance


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 38
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euroins insurance-Agency Karpos


 • Address : Nikola Parapunov, DC Makoteks 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euroins insurance-Head Office (Evroins osiguruvanje-direkcija)


 • Address : 8-mi Septemvri 19-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolink


 • Address : Pirinska 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolink


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolink


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 64-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evroins insurance-Agency 15


 • Address : bul.Kocho Racin 42/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evroins insurance-Ekspozitura Aerodrom (Evroins osiguruvanje-Ekspozitura Aerodrom)


 • Address : Bojmija 8/2 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Tour


 • Address : Albert Ajnstajn 8 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grave


 • Address : Juzhnomoravski brigadi 1/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grave


 • Address : 7-ma Albanksa Brigada 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grave


 • Address : ul.1, s.Arachinovo 186
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7431 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grave Nezivot


 • Address : Pirinska 23-1/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halk Insurance - Cento


 • Address : Alija Avdovikj 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halk Insurance - Dracevo


 • Address : Gandieva 2-a-3/1-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7434 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halk Insurance - Kisela Voda


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 1 lam.4/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halk Insurance - Skopje 1


 • Address : ul.1737 34/1-1-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halk Insurance - Skopje Cair 1


 • Address : 2-ra Makedonska Brigada 16/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 141 | | | веќе видена

Полската национална авиокомпанија ЛОТ следното лето ќе воспостави сезонска линија на релацијата Варшава – Охрид. Од 24 јуни до 23 септември секој понеделник ќе ...
сите 10 | | | веќе видена

Дали некогаш сте се запрашале какв а траг а би оставиле зад себе ако вашиот свет денес престане да се врти? Во НЛБ Групацијата, каде наш фокус е создавање на ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel