Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transporti detar
 • Transport ndërkombëtar
 • Logjistikë
 • Shpedicione
 • Transporti kontejnerik
 • Aeroplan - Transporti Kargo
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Depo Doganore
 • Transport Me Traget
 • Dërgesë E Pakove
 • Shpërngulje Dhe Zhvendosje (Transporti Dhe Mbajtja E Sendeve Të Rënda)
 • Posta E Shpejtë
 • Firma Me Iso Standardizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Transporti detar по градови

Gjevgjeli Kërçovë Prilep Shkup

Радиус (100км)

Transporti detar

Kreston Group


 • Adresa: Kole Nedellkovski 3/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mediteran NP


 • Adresa: Pero Nakov, MZT energjetika 116
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Starkon shiping


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viator i Vektor


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 74-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DHL Expres Maqedonisë-Kërçovë


 • Adresa: Rudniçka 16
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈10707 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Ekspres/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intera +


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 4-A/1-7
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10813 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jas 2020


 • Adresa: Brigada e 5-tл e Prilepit 48
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10751 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

На 10-ти Јуни, Стартап Kлуб Скопјенаправи вистинска #СтартапРеволуција со финалниот настан „Ден на инвеститори“. На овој настан, инвеститори имаа можност да се ...
сите 22 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 17 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj