Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Stip
 • Gjevgjeli
 • Manastir
 • Strumicë
 • Veles
 • Radovis
 • Tetovë
 • Ohër
 • Mavrovë
 • Koçanë
 • Probistip
 • Gostivar
 • Bogdanc
 • Shën Nikollë
 • Vinicë
 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport ndërkombëtar
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Shpedicione
 • Logjistikë
 • Transporti detar
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Transporti Kontejnerik
 • Depo Doganore
 • Aeroplan - Transporti Kargo
 • Shpërngulje Dhe Zhvendosje (Transporti Dhe Mbajtja E Sendeve Të Rënda)
 • Frigoriferë - Transport I Mallrave
 • Transport Me Traget
 • Dërgesë E Pakove
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Individë
 • Aeroplan - Dergese Ajror
 • Shërbime Për Tërheqje Rrugore
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Riparime
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Gaz - Tregëti Dhe Distribuim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Transport ndërkombëtar

Vanmer


 • Adresa: Epimenonda Pop-Andonov 20
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar Sped


 • Adresa: Anton Shurkov 22
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar Trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vase travel


 • Adresa: Kiro Abrashev 54
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ve-mi kompani


 • Adresa: Radovan Kovaçeviq 3-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vegesa


 • Adresa: Bul.Kiro Gligorov 4 (Bul.Vojvodina)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vektor grup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vemil


 • Adresa: Nikolla Teslla 216
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vena Komerc


 • Adresa: Bul.ASNOM 148-1/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vers


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 9-A lok.20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ves-Trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vetra Do/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vi i Gi ceo


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n. (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Via-trans shped


 • Adresa: Çupino Bërdo 5
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viator i Vektor


 • Adresa: Terminali doganor p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7911 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viator i Vektor


 • Adresa: Vendkalimi kufitar-Bogorodica
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7983 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viden-trans


 • Adresa: Pllaçkovica 163
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vidra Sped


 • Adresa: Korpusi i 15-të 2 lok.12
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vigo Transport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villstom


 • Adresa: f.Dedino
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 36 | | | веќе видена

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 16 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 21 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Западен Балкан губи милијарди евра секоја година поради миграцијата на младите, покажува истражувањето на Вестминстер фондацијата за демократија и Институтот ...
сите 18 | | | веќе видена

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj