Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport ndërkombëtar
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Shpedicione
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Transport ndërkombëtar në Ohër

Aleks Travel 2019


 • Adresa: bul.Turistiçka 50/6-6
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bale turs


 • Adresa: bul.Turistiçka lam.3/3 lok.5
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bllaglles


 • Adresa: Korabica, Leskoec 10
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni internacional


 • Adresa: f.Kosell
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Cargo Logistik


 • Adresa: Naum Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Ing


 • Adresa: Sirma Vojvoda 44-b
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter Logistic


 • Adresa: Naum Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jaja ekspres/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ls Transport


 • Adresa: Naum Ohridski 124
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MT Internacional


 • Adresa: bul.Turistiçka 102
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nas Transport


 • Adresa: Zhivko Çingo 53
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruski Trans


 • Adresa: Zhelezniçka 14
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Se-trans


 • Adresa: Abas Emin 67
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirius HSK


 • Adresa: 7 Nëntori 78  
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На 9 август 2022 година се одржа редовната седница на Комитетот за оперативна монетарна политика на Народната банка, при што беа разгледани најновите податоци ...
сите 63 | | | веќе видена

Силна бура од реакции уследи во јавноста по најавата дека ќе се менува даночниот систем во земјава. Сосема очекувано, кога се даноците во прашање, многубројни ...
сите 104 | | | веќе видена

Се зголеми цената на нафтата на светските берзи. Нафтата e поскапа за долар, откако Украина го запре транзитот за јужна Европа. На американскиот пазар, ...
сите 162 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj