Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport ndërkombëtar
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Shpedicione
 • Logjistikë
 • Transporti detar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Transport ndërkombëtar në Gjevgjeli

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Vik interlogistic


 • Adresa: Slobodan Mitrev Danko 33
 • Vendi: Gjevgjeli

Ние сме вашиот партнер од доверба за меѓународен траснпорт за ваши потреби. Со нас сте сигурни во навремен, сигурен и ефикасен транспорт со најдобри услови на пазарот. Нашите DAF возила со церада се совршени за транспорт на стоки за кои е потребна заштита при различни временски услови.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1679404709_07.png?t=true&w=300&h=300

A i B global logistics


 • Adresa: Zona industriale 40
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angelovi transport


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli 1-b/1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cipa trans


 • Adresa: Marshal Tito 71
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DMD Komeks


 • Adresa: Jugosllavija 7
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Denis trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dojçin


 • Adresa: Vanço Përke 19
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekofuture Trans


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 31
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etd


 • Adresa: bul.Gjevgjeli K-2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro Don Transport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galaktik Internacional


 • Adresa: Risto Frashinin 68
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ITT Plus


 • Adresa: Llena Gjoreva 7
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In trans Kapital


 • Adresa: bul.Gjevgjeli K-2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter Shiping


 • Adresa: bul.Gjevgjeli K-2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intera +


 • Adresa: Marshal Tito 124
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irena-Trejd


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jugent-Trans


 • Adresa: Moinski pat 210
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7551 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapsar eurotransport


 • Adresa: Kole Nedellkovski 11
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapsar shped


 • Adresa: Kole Nedellkovski 11
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koka


 • Adresa: Petar Musev 9
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Постојат знаци дека процесот на дедоларизација е започнат, но доларот ќе ја задржи својата позиција во догледна иднина, според валутни експерти во ЏП Морган, ...
сите 49 | | | веќе видена

Наутро доставувате весници, дење работите во курирска служба, попладне во книжарница, а навечер како келнер... Во изминатите дваесет години, повеќе од двојно е ...
сите 6 | | | веќе видена

Заменикот на претседателот на Владата на Република Северна Македонија задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир ...
сите 21 | | | веќе видена

Време зa читање: 9 минути Студенти од Бреинстер Некст колеџот (Brainster Next College) првпат учествуваа на најголемиот Бреинстер хакатон во живо, кој броеше ...
сите 27 | | | веќе видена

Популарните туристички дестинации во Шпанија, Франција и Бугарија се рангирани меѓу светските дестинации каде што туристите имаат најголема веројатност да се ...
сите 27 | | | веќе видена

Компанијата Жито Полог се огласи во врска со промените во нејзината акционерска структура. „Ве известуваме за следнава ценовно чувствителна информација: - ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj