Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport ndërkombëtar
 • Shpedicione
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Frigoriferë - transport i mallrave
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Transport ndërkombëtar në Manastir

Aliki


 • Adresa: Sollunska 135-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amfi trans


 • Adresa: Voden 8 (Kravarski pat)
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aridea 2006


 • Adresa: Terminali doganor p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7483 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bakre Trans


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bitrans


 • Adresa: Fallanga Maqedonase p.n. (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7482 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Camec trans


 • Adresa: Vasil Brkleski 34
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Del-bi


 • Adresa: Kërstin Çullakovski 38
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7483 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni internacionall


 • Adresa: Voden p.n. (Kravarski pat)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7483 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dontar


 • Adresa: Bukovski most 1-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7482 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Familitrans


 • Adresa: Nikolla Jonkov Vapcarov p.n. (Llavçanski Pat)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma T+T


 • Adresa: Partizanska 86-3/3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fershped-Manastir


 • Adresa: Treminali doganor p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7483 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grand-komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter-Konus 2000


 • Adresa: Bonde Skerllevski 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljupa prom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M-auto trans


 • Adresa: Jorgo Kostovski 40
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoshped-Manastir


 • Adresa: Terminali doganor p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7483 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mendo-kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palamida ekspres


 • Adresa: Peco Bozinovski 11
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 24 | | | веќе видена

Дали олеснувањето на должничкиот товар со одложување на плаќањето на кредитите, кое траеше шест месеци, сега ќе им предизвика нови главоболки на граѓаните? Ова ...
сите 12 | | | веќе видена

Со над 34,5 милиони евра доброволни пензиски заштеди располагаат во моментов двете друштва кои управуваат со пензиски фондови од третиот доброволен пензиски ...
сите 15 | | | веќе видена

Светска банка предвидува дека земјава годинава ќе има пад на економијата од 4,1 отсто. Во регионот повисок пад на економиите ќе има во Црна Гора од 12,4 ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj