Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transfer të parave
 • Banka
 • Këmbimore
 • Posta
 • Banka - sisteme bankare elektronike
 • Kompani Dhe Institucione Financiare
 • Kartela Krediti Dhe Debiti
 • Sigurim Dhe Kompani Sigurimi
 • Agjenci Turistike
 • Brokerë - Shtëpi Brokerësh
 • Kiosqe Dhe Tobako
 • Gift-Shop
 • Foto Studio
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transfer të parave në Shkup

Aksel


 • Adresa: Indira Gandi (Shuto Orizari) 108
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bafa-kom


 • Adresa: Bitpazarska 96
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big gan


 • Adresa: Xhon Kenedi 5 lok.18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boklles


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10693 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonden


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 39/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Central Cooperative Bank-Drejtoria


 • Adresa: rr.1732, Stadiumi i Qytetit 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diki/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doma dom


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 72-b lok.18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eris - Western Union/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Procent


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Riki


 • Adresa: Maxhari p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globaleks


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3-1/1 lok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globaleks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globalex - Planet


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 6-1/1 lok.13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IZI krediti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interkoop


 • Adresa: Nikolla Vapcarov 5-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapital Transfer Ria


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapital Transfer Ria/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapital Transfer Ria/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapitall transfer RIA/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Феро инвест е единствена компанија на македонскиот пазар која нуди комплетни решенија за изградба на фотоволтаични електрични централи: од почетна идеја, преку ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj