Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transfer të parave
 • Këmbimore
 • Banka
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transfer të parave në Kavadar

Bast white change


 • Adresa: Ilindenska 18
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NLB Banka - Kavadar


 • Adresa: Ilindenska 81
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikom trejd


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 12
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Posta e Maqedonise se Veriut-Kavadar 1430


 • Adresa: Ilindenska 20
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sparkasse Bank Kavadar


 • Adresa: Ilindenska 11
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Super Travel


 • Adresa: bul.Maqedonia 3-b
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00 • Sh nga 08:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TTK Banka-Ekspozitura Kavadar


 • Adresa: Ilindenska 11
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Td-td


 • Adresa: Bllazho Alleksov p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni banka


 • Adresa: Ilindenska 54
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vegas 2019


 • Adresa: Ilindenska 68-1/9
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velmond


 • Adresa: Cano Pop Ristov 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:30 • Sh nga 08:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 215 | | | веќе видена

Хрватската куна ќе биде официјално парично средство во Хрватска заклучно со 31 декември 2022 година, согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на ...
сите 23 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj