Trans Inter

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.K.J.Pitu 26-1/18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Faksi: 02 3161807
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1495181972_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

TRANS INTER eksport-import është kompani që ofron shërbime komplete eksport-importi. Shërbime komplete në fushën e transportit dhe shpeditimit në nivel lokal dhe ndërkombëtar. Kompania jonë ofron dhe një spektër të gjerë shërbimesh në fushën e ndërmjetësimeve doganore, magazinim, transport dhe shpërndarje të mallit në vend dhe jashtë. Ekipi ynë prej njerëz të rinj, të trajnuar dhe me përvojë, është gjithmonë këtu t'ju ndihmojë dhe t'ju shërbejë. Me përvojën tonë shumë vjeçare në fushën e transportit dhe shpeditimit paraqesim PARTNER TË SIGURT që do t'ju mundësojë një përkushtim komplet.

Kontakt i vazhdueshëm direkt me kompanitë më të mëdha detare në botë, dhe mund të ofrojmë:

∙ Procesim të kërkesës tuaj dhe përgatitje të ofertës më të mirë.
∙ Çmime kompetente për transport nga dhe në të gjitha portet detare më të mëdha në botë
∙ Transport nga dera në derë
∙ FCL (full container load)
∙ LCL (less container load)
∙ Transport intermodal
∙ Transport malli
∙ Sigurim malli

Mënyra më e shpejt për transport të mallit tuaj. Nëpërmjet kontakteve tona me kompani ajrore ju ofrojmë:

∙ Dërgesë të mallit tuaj nga dhe në të gjitha destinacionet në botë në një afat shumë të shkurtër
∙ Kompania më e mirë për transport të mallit tuaj
∙ Transport i organizuar nga dera në derë
∙ Ndjekje e lokacionit të mallit tuaj
∙ Sigurim i mallit tuaj

∙ Transport me automjetet e veta euro 5, të siguruara me sigurimin CMR.
Organizojmë dhe transport të mallit me peshë më të madhe dhe i mundësojmë të gjitha lejet e nevojshme për të njëjtat.

∙ Çmime konkurruese për transportin hekurudhor nga dhe në të gjithë stacionet hekurudhore europiane.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj