Trans Inter

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.K.J.Pitu 26-1/18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Faksi: 02 3161807
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1495181972_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ПОСРЕДУВАЊЕ И ЛОГИСТИКА
Зашто да се оптеретувате со администрација, царина и други формалности и да го трошите вашето драгоцено време? Сето тоа може да биде професионално завршено од наша страна. Нашите експерти со задоволство ке ве советуваат за реалните царински тарифи, увозот и ограничувањата.

СКЛАДИШТА
Нудиме краткорочно и долгорочно складирање во најдобри услови, обезбедено со видео надзор и комплетно заштитено.

ОСИГУРУВАЊЕ
Секогаш постои ризик! Затоа, тука сме ние да го осигураме вашиот товар од секаков ризик и да обезбедиме сигурен транспорт
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj