Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Prilep
 • Ohër
 • Veles
 • Vallandovë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra edukimi
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Trajnime
 • Konsallting
 • Shkolla për kompjutera
 • Shoqata
 • Përkthyesë
 • Organizata Joqeveritare
 • Menaxhment Dhe Këshilltarë Biznesi
 • Shkolla Për Matematikë
 • Psikologë Dhe Këshilltore Psikologjike
 • Përkthyesë Gjyqsorë
 • Qendra Për Edukim Dhe Argëtim Të Fëmijëve
 • Konferenca - Organizim
 • Orë Private (Mësimi)
 • Kontabilitet - Agjenci Dhe Shërbime
 • Përkthyesë Simultanë Dhe Konsekutivë
 • Shkolla Për Të Rritur
 • Qendra Kulturore
 • Marrëdhënie Me Publikun - Agjenci
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Trajnime - qendra

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Astarta


 • Adresa: Zagrebska 28 lam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:30

Qendra e Grave Astart ofron mbështetje, edukim holistik dhe natyror dhe përgatitjen e grave shtatëzëna dhe nënave të reja për të gjitha aspektet e shtatzënisë, lindjes, ushqyerjes me gji dhe prindërimit të hershëm, për kujdesin gjithëpërfshirës të të dyve dhe fëmijës.

Kapital Akademija


 • Adresa: bul.VMRO 6-1-1-6/31 (Marks dhe Engells)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Akademia, praktikisht mundëson dhe ofron gjithçka që mud t`i risë kapacitetet de performansat individuale të të punësuarve në nivele të ndtyshme, deri te menaxherët e lartë në një kompani, institucion publik apo organizatë joqeveritare!


Akademia për protokoll


 • Adresa: Zlatko Shnajder 6-a/26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Akademika


 • Adresa: Viktimat e fashizmit 14
 • Vendi: Strumicë

Alfa Matematika


 • Adresa: f.Pirava
 • Vendi: Vallandovë

Kategoritë:

qendra edukimi, shoqata

Big Ben


 • Adresa: Kliment Ohridski p.n. , Pellagonka 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

Bisi bi Montesori


 • Adresa: Dimitar Vllahov 29
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qendra edukimi

Biznis & konsalting internacional


 • Adresa: Bagdatska 36 b/3-18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Brainobrain Internacional


 • Adresa: Divizioni i 50-të 26-3/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

qendra edukimi

Bright Kids


 • Adresa: Pariska 22
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

qendra edukimi

Bright Kids


 • Adresa: nr.1511 rr.10/a
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

qendra edukimi

Byro e Kampus Frans


 • Adresa: Shën Kirill dhe Metodij 49 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

CEED Macedonia


 • Adresa: Orce Nikolov 202-1/36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

CEED Maqedoni është pjesë e rrjetit ndërkombëtar të qendrës së sipërmarrësve që funksionojnë në Europën Juglindore.

CEFE Makedonija


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 27/A-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

CES Trening centar


 • Adresa: Anton Popov 1-4/15 (Ognjan Prica)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Mapa

Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) ги презентираше инструментите за финансиска поддршка на домашните компании пред членките на Македонската ...
сите 80 | | | веќе видена

Уште еден ден од „животот“ на Заев кој станува пекол, објави денеска лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. - На почеток на денот, а бензините поскапеле, ...
сите 21 | | | веќе видена

Денес, 17.9.2019 година, во Стопанската комора на Македонија, како резултат на успешно спроведени пилот-обуки во рамките на Проектот „Пазарно ориентирани ...
сите 5 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи