Трафо-вод


  • Адреса: ул.1439 бр.6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7432 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571738081_03.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Фирмата “Трафо-вод”скопје е семејна фирма која е основана пролетта 1997 година, а е продолжение од претходната електроинсталатерски дуќан “Бубе” ко ј е основан во 1991-та година и се занимава претежно со извед ба на јакострујни и слабострујни електроинсталации, изведба и проектирање на трафостаници, индустриски објекти, станбено –деловни простории, сервис и одржување на енергетски објекти. Истотака компанијата во последниве 4 години се занимава со поставување на инсталации за (fiber to the home) оптичка мрежа, како во станбени згради, деловни простории, така и за опфат на куќи со подземна или воздушна инсталација.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи