Trafiku Maqedonia AD-Direkcija


  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 3292156
  • Faksi: 02 3292150
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1384863396_21.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Нашата работа се вреднува со најдобри оцени повеќе од 4 децении како во Скопје така и низ цела Македонија. Елaнот со кој работиме и искуството кое го поседуваме прават и понатаму да се развиваме и бидеме уште подобри.

Нашата Авто школа ќе Ви ги пружи сите можности и комфор да возите и учите во безбедни и квалитетни автомобили со континуирано внимание и совети од нашите инструктори и предавачи.

•Имате можност за избор на квалитетна теоретска и практична настава, како и термини за обука,
•Организирано постапка за добивање лекарско уверение,
•Можност за плаќање на повеќе рати,
•Обука за Б и Д категорија на моторни возила од Програмата на МЕРЦЕДЕС.

Сите возила се климатизирани и со целосна дополнителна опрема. Во цената на обуката се вклучени и предавања од областа на сообраќајните правила и прописи од страна на стручен предавач. Нудиме обука за категорија Б и Д, но и посредуваме за обука и за останатите категории и поткатегории.

Потребни документи за обука за Б категорија (36 часа мото обука):

•Лекарско уверение со старост не повеќе од 18 месеци
•Важечка лична карта

Потребни документи за обука за Д категорија (16 часа мото обука):

•Лекарско уверение со старост не повеќе од 18 месеци
•Важечка лична карта
•Фотокопија од важечка возачка дозвола

Започнете со обука уште денес!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj