Total TV

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 3072080
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1422452043_03.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

TOTAL TV - Zgjedhja e TV kanaleve më të mira me fotografi të qartë kristalore drejtpërdrejtë përmes satelitit.

SHIKONI TV KANALET MË TË POPULLARIZUARA PËRMES SATELITIT...

- më shumë se 70 kanale vendase dhe të huaja me përkthim
- 60 kanale bonus dhe 200 kanale FALAS nga satelitët Eutelsa 16A, Hot Bird dhe/ose Astra, sipas dëshirës
- cilësi digjitale të fotografisë dhe zërit
- pa kufizime gjeografike - KUDO QË TË JENI, në cilëndo pjesë nga vendi ynë
- EPG - udhëzues elektronik programorë
- Kërkim të programeve disa ditë para (sipas kanaleve, sipas kohës së transmetimit apo sipas zhanrit)
- informim për përmbajtjen e emisioneve të cilat janë nëqasje ose që do të duhet të fillojnë
- kufizimin e qasjes të programeve përkatëse me qëllim mbrojtjen e fëmijëve
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj