Top Sistem

ParkingWi-Fi ZonëDërgesë

  • Adresa: Rruga për Batincë 12
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7860 км

  • Telefon 2: 02 3215549
  • Faksi: 02 3215549
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Përfaqësimi, importin dhe shpërndarjen e motorike, vajra industriale dhe lubrifikantë të markave:

• WEG
• GAT
• RHEINOL
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj