Топ Систем

ПаркингWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: бул.Борис Трајковски 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Локација: Пинтија

  • Телефон 2: 02 3215549
  • Факс: 02 3215549
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655728000_25.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

CLEANTECH – Адитиви

Адитиви и силикони за:
-Прочистување и заштита на агрегати (дизел, бензин, ТНГ)
-Зголемување на вискозност на моторни масла
-Заптивање на микро пукнатини кај агрегати
-Прочистување на дизел системи и инјектори
-Причистување на системи за третман на издувни гасови (ДПФ)
-Прочистување на разладни системи
-Заптивање на разладни системи
-Прочистување и Освежување на системи за климатизација
-Прочистувачи на сопирачки
-Отстранувачи на корозија
-Подмачкување на ланци
-Контакт спреј
-Силикони (сив, црвен, црн)

McTRON – брисачи за ветробрански стакла
-Класични - Classic
-Рамни - Flat
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи