Топ Систем

ПаркингWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: бул.Борис Трајковски 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7431 км
  • Локација: Пинтија

  • Телефон 2: 02 3215549
  • Факс: 02 3215549
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655728000_25.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

WEG Моторни и индустриски масла и масти

Моторни масла за:
-Патнички автомобили
-Комерцијални возила
-Градежна механизација и агрикултура
-Двотактни агрегати
-Четиритактни агрегати
-Морски мотори
-Косилки
Менувачки и диференцијални масла
Автоматски менувачи
Пренос и хидраулика кај агрикултурна механизација
Течност за сопирачки
Течност за разладување (концентрат и растворена)
Индустриски масла:
-Хидраулично ( ИСО 32,46,68,100)
-Индустриско за високи притисоци (ИСО 68,100,150,220,320,460,680,100)
-Компресорско (ИСО 46, 68, 100,150)
-За разладувачи (ИСО 32, 46, 48)
-Емулзија
-Масла за металопреработувачка индустрија
-Турбинско (ИСО 46, 68, 100)
-Трансформаторско
-За дупчалки
-За прехрамбена и фармацефтска индустрија
-Антикорозивно
Масти:
-Калциумова
-Литиумска
-За системи за централно подмачкување
-Молибденска
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи