Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tools
 • Ironmongery wholesalers
 • Electrical materials, supplies, instruments & equipment
 • Paint, varnish & lacquer - retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Tools in Ohrid

Elektrometal


 • Address : 7-mi Noemvri b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mravka


 • Address : Jane Sandanski 44
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00 • Sun from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TNT Kompani


 • Address : bul.Turisticka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Директорката на МЕПСО, Ева Шуклева вели дека е согласна, дека во државата постои социјална категорија на луѓе, на кои тешко ќе им падне поскапувањето на цената ...
сите 24 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 56 | | | веќе видена

Компанијата за производство на авиони, „Boeing“ денес објави намалување на бројот на вработени и елиминирање на околу 30.000 работни места, бидејќи продолжува ...
сите 52 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 94 | | | веќе видена

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 27 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel