Tomçe Sofka


  • Adresa: J.H.Xhinot 14
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: кај Градски стадион


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658736277_83.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Hotel-restorant "Tomçe Sofka" është i lokalizuar në qendër të Shkupit në parkun e qytetit. Disponon me 2 dhoma me nga një shtrat, 10 dhoma me nga dy shtretër, 5 apartamente dhe 3 DL apartamente, të gjitha të kondicionuara me linjë telefonike direkte, internet, TV dhe mini bar. DL apartamentet janë të pajisura me Jacuzzi. 

Mëngjesi servohet në rincipin tavolinë suedeze.

 

Restoranti "Tomçe Sofka" organizon çdo lloj të solemniteteve, si dhe ketering shërbim dhe meny e pasur.

 

 

 

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj