Toksi-Vet

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Spiro Gullapçev 5-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Telefon 2: 075 477632
  • Faksi: 02 6144850
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522823918_11.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Toksi -vet është kompani që kryesisht merret me aktivitetin e dezinfektimit, dezinsektimit dhe deratizimit si dhe DDD pjesa e sistemeve për siguri dhe cilësinë të ushqimit(HACCP, HALAL, BRC, GMP dhe të tjera). Minj, buburreca, milingona, miza dhe armiq të tjerë dhe të paftuar të tjerë irritues për ne nuk paraqesin problem.

Shërbime:
• Dezinfektim
• Dezinsektim
• Deratizim
• DDD pjesë në Sistemin HACCP
• Kurs për Higjienë dhe Siguri të Ushqimit

Ne, nga vitit 2012 për rehatinë tuaj të njëjtat i zgjidhim pa problem. Fusha e veprimtarisë tonë shtrihet nga shtëpitë deri tek kapacitetet industriale komplekse dhe të mëdha. Punojmë në përputhje me Ligjin për Mbrojtje nga Sëmundje të Popullsisë dhe Ngjitëse dhe posedojmë leje për dezinfektim, dezinsektim dhe deratizim nga Ministria e Shëndetësisë së Republikës së Maqedonisë.

Me siguri je këtu sepse ke problem me ndonjë insekt ose brejtës, nëse dëshiron këshillë, ofertë dhe zgjidhje komplete për problemin tënd, na kontakto.

TOKSI-VET: SEPSE KE PROBLEM ME INSEKTE OSE BREJTËS!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj