TKK Maecodonia


 • Vendi: Shkup


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  Hest


  • Adresa: Skupi p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

  Hest është një fabrikë për prodhim të ngjyrave dhe llaqeve dekorative dhe industriale e themeluar në vitin 1990 në Shkup, Maqedoni.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601538436_74.png?t=true&w;=300&h;=300

  Makohemik


  • Adresa: Ivan Kozarov 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

  Продажба и рекламирање на на бои и лакови за внатрешни и надворешни интериери,железарија електрика и друго.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711013136_13.png?t=true&w;=300&h;=300

  Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Никопоулос од Битола, една од неколкуте фирми за која беше обелоденето дека добиле тендер од АД ЕСМ за увоз на јаглен за потребите на РЕК Битола, е најуспешна ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Откупувачите на тутун годинава склучија околу 30.000 договори со тутунарите за 26,5 милиони килограми на тутун. За разлика од лани бројот на склучени договори ...
  сите 9 | | | веќе видена

  „Гранит“ сепак ќе дели дивиденда од 42 денари по акција, онака како што предлагаше Управниот одбор на компанијата, а не по 70 денари, како што бараа група ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj