Тјунинг центар-www.E-Gumi.mk

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаДостава

 • Адреса: Јордан Мијалков 3 (Железничка)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Локација: спроти мала станица

 • Телефон 2: 070 306729
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
  Саб од 10:00 до 15:00Слика од локација
55%заштеда
Цена со ДДВ:13.800 ден.6.210 ден.

Алу Бандажи 17'' Kosei RZ

35%заштеда
Цена со ДДВ:3.570 ден.2.321 ден.

Зимски гуми Matador MP 92 Siber Sno ...

35%заштеда
Цена со ДДВ:8.000 ден.5.200 ден.

Алуминиумски бандажи MAK Zenith mat ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:3.570 ден.2.499 ден.

195/65R15 Matador MP 92 Siber Snow ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:2.800 ден.2.100 ден.

Comforser zimski gumi M+S 195/65 R1 ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:2.400 ден.1.800 ден.

175/65 R 14 COMFORSER CF 930 M+S

21%заштеда
Цена со ДДВ:1.080 ден.850 ден.

Ланци за снег PRAXIS 9MM

50%заштеда
Цена со ДДВ:3.000 ден.1.500 ден.

Куфер за скутер

25%заштеда
Цена со ДДВ:10.000 ден.7.500 ден.

Гуми Michelin

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.100 ден.935 ден.

Акумулатори за скутери 12 Волти (5) ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

Европа Гуми


 • Адреса: Борис Трајковски 18 (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 15:00

ЕВРОПА ГУМИ е дел од реномираната европска мрежа сервисни центри FIRST STOP, каде клиентите добиваат најдобри, услуги, производи и совети за изборот на пневматици и сервисирањето на возилата.

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

Вулко Прилеп


 • Адреса: Александар Македонски 428
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7903 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

Првиот VULCO во Македонија! Овластен затапник за Македонија на Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Debica и Kelly. Брз Сервис по Европски стандарди, Авто Делови, Авто Козметика и Центрирање на Преден и Заден дел.

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Агро гума


 • Адреса: Ул.8 бр.133 с.Дрма
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30

Агро гума е компанија која нуди тракторски, дамперски, виљушкарски, камионски, автогуми, бандажи, патнички и внатрешни гуми.

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Турбомакс


 • Адреса: Скупи 24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Ние Ви нудиме најголем избор на гуми за Вашите автомобили од реномирани светаски производители, патувајте безбедно...

Слика од локација
Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи