Titan-ls

ParkingPunojmë 7 ditë në javëPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) Vero 2 76
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Lokacioni: во Веро

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00
    D nga 10:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b9995af21c216aed60d799bc937048b9.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Titan-ls kryen servisim dhe shitje të çelësave, bravave dhe pajisjeve për prodhimin e çelësave me shumicë dhe pakicë. Ne jemi përfaqësues i autorizuar i kompanive të mëposhtme: KEY LINE, ISEO, FIAM, GERA, SAB nga Italia, të cilat janë simbol i sigurisë dhe cilësisë në tregun në mbarë botën.
Ekipi ynë përbëhet nga profesionistë me përvojë shumëvjeçare në këtë fushë, të cilët do të zgjidhin çdo problem tuajin shpejt dhe me efikasitet.

Kryejmë shërbimet e mëposhtme:
• Shitje me shumicë dhe pakicë:
- cilindra, brava, dryna
- brava sigurie
- sistemet master hoteliere
- brava dhe kasaforta elektrike
• Pajisje për bravandreqës
-makina për prerës çelësash
-makinat për kodimin e çelësave
- galanteri
• Kopje të çelësave tuaj
• Riparim të çdo lloj brave
• Hapja e: makinës, apartamentit, kasafortës suaj, etj.


Na kontaktoni në telefonat 070 245552 dhe 02 3071147 ose na vizitoni në sallonet tona të shitjes në rrugën M. T. Gologanov 76 në Vero 2, e hënë-e shtunë nga 09:00 - 21:00 dhe të dielën nga 09:00 -19:00.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Security doors lock S.A.B.

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shackle padlocks ISEO

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Security padlocks ISEO

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Door closers ISEO

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Transponder keys OPEL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Transponder keys


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj