Титан-лс

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) Веро 2 76
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: во Веро

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
    Нед од 10:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b9995af21c216aed60d799bc937048b9.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Титан-лс врши сервис и продажба на клучеви, брави и опрема за изработка на клучеви на големо и мало. Овластен застапник сме на компаниите: KEY LINE, ISEO , FIAM, GERA, SAB од Италија чии се симбол за сигурност и квалитет на пазарот во цел свет.

Нашиот тим го сочинуваат професионалци со долгогодишно искуство во областа кои секој вашиот проблем ќе го решат брзо и ефикасно.

Ги вршиме следниве услуги:
• Продажба на големо и мало:
-цилиндри, брави, катанци
-сигурносни брави
-хотелски мастер системи
-електрични брави и сефови
• Опрема за клучари
-машини за режење клучеви
-машини за кодирање клучеви
-галантерија
• Копија од вашите клучеви
• Поправка на било кој тип на брава
• Отворање на вашиот: автомобил, стан, сеф, итн.

Контактирајте нѐ и на телефоните 070 245552 и 02 3071147 или посетете не во нашиот изложбен салон на улица М.Т.Гологанов 76 во Веро 2 од пон-саб од 09:00 до 21:00 и во недела од 09:00 до 19:00.

повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Катанец ISEO


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи