Tireodijagnostika

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Divizioni i 50-të 34
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9444 км
Kategoritë:

endokrinologjia


  • Telefon 2: 071 331286
  • Orari i punës: Ha nga 14:00 deri më 20:00
    Ma - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1549451267_28.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
IPSH Ordinanca për mjekësi nukleare TIREODIJAGNOSTIKA është një praktikë e specializuar në fushën e tiroidologjisë.

Shërbime:
• Kontroll klinik
• Ekzaminim ultratinguj të gjëndrës tiroide dhe pjesës së qafës
• Analiza e statusit të hormoneve
• Diagnozë dhe trajtim i sëmundjeve tiroide

Drejtues i aktivitetit është Dr. Tatjana Josifovska, specialiste në mjekësinë nukleare me 30 vjet përvojë në fushën e tiroidologjisë (nga viti 1990 deri në vitin 2008 e punësuar në Institutin për patofiziologji dhe Mjekësisë Nukleare, nga viti 2008 deri në prill të vitit 2014 në IPSH TIREOMEDIKA, dhe nga maji i vitit 2014 në IPSH TIREODIJAGNOSTIKA).
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj