Ting

ParkingPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: rr.566 17
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7495 км
  • Lokacioni: пред Кочани,Индустриска зона-прва уличка десно

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1385121921_16.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania TING SHPK gjendet në Koçan, e themeluar në vitin 1990 nën emrin TROINXHNERING, dhe 8 vjet pas ekzistimit të saj, riemërohet në emrin e saj të tanishëm TING SHPK.

Fillimet e saj janë projektim dhe instalim i instalimeve termoteknike, riparim të kaldajave, furnizim me ujë, konstruksione çeliku dhe tregtime materialet për instalim. Ka filluar me punë me katër të punësuar që me përkushtim kryenin shumë funksione dhe i vendosën themelet e firmës me punë inxhinierie, montimi dhe aktivitet prodhimin.

TING SHPK është një prej firmave të para në R.M, për prodhim të pajisjeve për ushqim, bujqësi, kimi…me të cilën ndihmon në zhvillimin e ekonomisë, nëpërmjet theksimit të tregut të brendshëm (pajise të prodhuara në vend dhe jo të importuara)
Puna e përkryer dhe përkushtimi i të punësuarve, sot e shndërroi këtë kompani në një sipërmarrje të mesme të suksesshme, që ka një gamë të gjerë produktesh dhe rreth 100 të punësuar.

TINGD SHPK është ndër shoqëritë e para mbrojtëse të themeluara, ku punojmë dhe mbijetojnë, prej 20 vjetësh persona me aftësi të kufizuara , për të cilët firma ofron një kujdes të veçantë në aspektin e socializmit dhe emancipimit të tyre.

TINGD SHPK me sukses i përmbush kërkesat e tregut në Maqedoni dhe jashtë, prej 22 vjetësh. Paraqet një kompani për projektim, punim, instalim dhe montim, e specializuar për prodhim të Pajisjeve të Procesit në segmentin e industrisë së qumështit, konditorimit, verës, farmacisë dhe kimisë, punim të produkteve me një saktësi të lartë dhe produkte të tjera në përputhje me kërkesat e klientëve.

Angazhimi në zhvillimin e zgjidhjeve strategjike të orientuara dhe arritje e rezultateve të përkryera në të gjitha fushat e veprimit , mundëson përmbushje të kërkesave dhe pritjeve të klientëve dhe blerësve tanë.

Vazhdimisht kujdesemi që çdo gjë që ne prodhojmë, gjithmonë të jetë një benefit shtesë për klientët tanë. Në atë mënyrë ne ndërtojmë një lidhje partneriteti, që u mundëson klientëve tanë, shërbime dhe produkte me cilësi të lartë, si dhe përfitim të lartë.

Rritja e tij sensacionale nuk është e rastësishme, por rezultat i vendimeve të drejta, vizionit të guximshëm dhe konceptit inovativ të orientuar drejt së ardhmes.
Karakteristikë e rëndësishme e Ting Inoks është prerje me ujë (Water Jet), që është pjesë e programit të ri të Melin, teknologjia e të cilit ofron mundësi të panumërta në prodhimin e elementeve dhe produkteve me një dizajn unik nga: rostfraj, çelik, xham, pleksiglas dhe shumë metale dhe jo metale të tjera.

Ofrojmë shërbime prerje për:

- Metale dhe jo metale me dizajn dhe formë të ndryshme varësisht nga kërkesat e firmave të tjera dhe individëve:
- Pjesë këmbimi, gjysmë produkte dhe produkte për bujq;
- Si dhe mozaikë zbukurues për dysheme, mure, plaka dhe sipërfaqe -kombinim të granitit, xhamit, rostfraj, etj.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Equipment for dairy industry

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Equipment for canning industry

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Equipment for the meat industry

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wine production equipment


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj