Timsors

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Petar Pop Arsov 32-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 070 274866
  • Faksi: 02 3216332
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1503997661_61.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Qëllimi i TIM SORS SHPK është t'ju furnizojmë me produkte dhe shërbime cilësore, teknike dhe teknologjike, me një tendencë për të përmbushur kërkesën jo vetëm të konsumatorëve të mëdhenj, por edhe atyre që kërkojnë një alternativë cilësore me çmime konkurruese.

Prandaj, mund të themi se produktet tona janë pranuar gjerësisht dhe janë të njohura për cilësinë, garancinë dhe prezantim optimal, në mënyrë që të plotësojnë konsumatorët e ndryshëm.

Qëllimi ynë nuk është vetëm fitimi i klientëve të rinj, por edhe rritja e respektit dhe besnikërisë së atyre konsumatorëve që tashmë janë klientët tanë.

TIM SORS SHPK është një kompani moderne dhe dinamike, ku të gjithë klientët tanë, si segmenti më i rëndësishëm i punës tonë, i trajtojmë me kujdes dhe respekt të njëjtë.

SHSHPT TIM SORS SHPK - Shkup është një kompani që ka punuar me sukses që nga viti 2007, kur është dhe themeluar.

Aktiviteti kryesor i kompanisë është furnizimi i klientëve me lloje të ndryshme ambalazheve, materiale për zyra dhe materiale shkollore, lloje të ndryshme letre, materiale të papërpunuara për shtyp, si dhe forma të gatshme të shtypura.

TIM SORS SHPK punon me kompani nga vendi dhe jashtë dhe është një përfaqësues gjeneral i disa kompanive, prodhuesve të tubave të laminuar dhe alumini. Ato përdoren në industritë farmaceutike, kozmetike dhe ushqimore.

Kompania disponon me hapësirën e saj afariste prej 200m2 në qendër në Shkup, hapësirë magazine 500m2, si dhe parkun e saj të automjeteve.

TIM SORS SHPK punëson profesionistë me përvojë të cilët kanë qenë në këtë industri për shumë vite, por është e hapur për të rinj, të arsimuar dhe ambiciozë, të cilët së bashku me kompaninë tonë do të jenë në lartësitë e biznesit.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj