Timpeko


 • Adresa: Petar Pop Arsov 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Lokacioni: zad Univerzalna sala, vo belata zgrada do gradinkata


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Punojmë 6 ditë në javë

  Admiral


  • Adresa: Bul.ASNOM 68 lok.7 (AVNOJ)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9446 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

  Projektimi, dizajnimi, implementimi dhe mirëmbajtja e burimeve publike, të animuara dhe muzikore, pishina dhe terreneve sportive, si dhe sauna dhe qendra spa.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416469495_14.jpg?t=true&w=300&h=300

  Mak bazen


  • Adresa: Goce Dellçev 42
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈9503 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh - D nga 07:00 deri më 12:00

  Me çdo pishinë të blerë fitoni 10 vite garancion të pajisjes nga poliesteri, 2 vite për pompat dhe filtrat.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565096461_7.png?t=true&w=300&h=300

  2001 Oskarplast


  • Adresa: Rr.Industriale p.n.
  • Vendi: Strugë
  • Distanca: ≈9474 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Oskarplast është një nga prodhuesit kryesorë të produkteve të përforcuara të poliestrës.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541759402_18.png?t=true&w=300&h=300
  Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Trendline


  • Adresa: bul.Kuzman Josifovski Pitu 28 Ŕ
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9445 км

  Aktiviteti themelor i firmës Trendline SHPK-Shkup është fokusuar në projektimin, punimin dhe pajisjen e pishinave, vaskave hidromasazhuese(JACUZZI), sauna finlandeze, sauna infra-te kuqe, banja me avull si dhe pajisje nga prodhues evropianë dhe botërorë, nëpërmjet përvojës tonë, çmimeve konkurruese, garancisë së produkteve tona dhe korrektësia maksimale ndaj dëshirave dhe kërkesave të klientëve.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571381248_61.png?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Каматните стапки за граѓаните за постојните кредити, односно оние кои веќе ги отплаќаат кон банките, нема да се променат. Ова важи и за каматите на кредитните ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj